Kemalpaşa Beyaz Eşya Servisi

Kemalpaşa Beyaz Eşya Tamir Servisi


Kemalpaşa Beyaz Eşya servisi, genişleyen servis ağı ile bir çok yerde hizmet vermekte. Konusunda Yetkili Servis Merkezi olarak tüm Beyaz Eşya ürünlerinizin ÇAMAŞIR MAKİNESİ, BULAŞIK MAKİNESİ, BUZDOLABI, DERİN DONDURUCU ÇAMAŞIR KURUTMA MAKİNESİ ve Diğer Beyaz Eşya markaları Bosch, Siemens, Profilo, Hotpoint, Arıston, IndesitSamsung, Lg, Vestel, Arçelik, Beko, Elektrolüx, Hoover, AEG, Grundig, Altus, markalarına özel servis olarak bakım, onarım, tamir, yedek parça, ve montaj hizmeti vermekteyiz. Şirket numaralarımızdan haftanın 7 günü 24 bizlere ulaşabilirsiniz saat 08:00 – 20:00 saatleri arasında doğrudan Müşteri Hizmetleri veya Çağrı Merkezi çalışanlarımız ile görüşerek bu saatler dışında sistemimize mesajınızı bırakarak bizlere ulaşabilir veya web sayfamız iletişim bölümü üzerinden servis talep formunu doldurabilirsiniz.


beyaz eşya servisi tamircisi arıza yedek parça


Müşterilerimiz İşimizin Bir Parçası Değil, İşimizin ta Kendisidir

 1. Müşterilerimize her koşulda modern hizmet, üstün teknoloji ekipmanları ve kaliteliyi bir arada sunmak için çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz.
 2. Müşterilerimizin uygun fiyat, cazip ödeme imkânlarıyla cebini de düşünmekteyiz.
 3. Beklenti ve ihtiyaçlarınızı doğru bir şekilde analiz edip kusursuz hizmet veriyoruz.
 4. Teknik personelimiz eğitim sahibi, sertifikalı ve alanında tecrübeli bireylerdir.
 5. Özel servisimiz donanımlı geniş araç filosu ile yılların kazandırdığı tecrübe ve başarıyı bütünleştirerek, gerçekleştirilen bütün hizmetlerde garanti sağlamaktadır.
 6.  Bütün yedek parça ve aksesuarlarımız orijinal olup stoklarımızda yeterli düzeyde bulunmaktadır ve garantilidir.
 7.  Müşterilerimizin acil durumlarında da yanında olmak adına her daim nöbetçi servis elemanlarımıza ulaşabilirsiniz.
 8. Bizim için önemli olan sadece hizmet vermenin dışında kullanıcılarına bilgi aktarmaktır. Bu sebeple cihazlarınız hakkında teknik destek almak için bizlere gün içerisinde istediğiniz saat diliminde ulaşabilir, merak ettiğiniz konularda sorularınızı iletebilirsiniz.

Beyaz Eşyada Oluşabilecek Bazı Arızalar.

Buzdolabım Soğutmuyor, Ne Yapabilirim?

 • Buzdolabınızda soğutma problemi yaşıyorsanız, içini tamamen boşaltın. Dolabın fişini çekin ve 4 saat bu şekilde bekletin. Buzdolabının kapağı açık olmalıdır. 4 saat sonra buzdolabının fişini takıp soğutup soğutmadığını kontrol edin. Buzdolabı çalışırken kapak ve kapak lastikleri mutlaka kontrol edilmelidir. Eğer buzdolabı lastikleri esnediyse dışarıdan hava alır. Bu durum soğutmanın azalmasına ve gıdaların erken bozulmasına yol açmaktadır. Lastiklerin esnek olup olmadığını dolabı kapatmadan arasına bir kâğıt koyun. Kâğıdı kolaylıkla çekebiliyorsanız, lastiklerinizin değişme zamanı gelmiş demektir. Buzdolabında soğutma problemine üst fanı da oldukça önemlidir. Üst fanı buzdolabını kapattıktan sonra iç kısımda yer alan düğmeye basın. Eğer ses gelmiyorsa fan çalışmıyor demektir, bu durumda Teknik servis için…

Bulaşık Makinesi Neden Temiz Yıkamaz?

 • Bulaşık makinesi temiz yıkamıyor ise yeterince temiz yıkamamasının çeşitli nedenleri olabilir. Bu sorunun önüne geçmek için bulaşık makinenizin bakımını yapmayı düşünmelisiniz. Bulaşık makinesi bakımı için şu adımları izleyin:
 • Makinenizin içindeki fıskiyeleri temizleyin. Bir tıkanıklık olup olmadığını kontrol etmeyi unutmayın. Eğer bir tıkanıklık oluşmuş ise kürdan yardımıyla temizleyebilirsiniz.
 • Deterjan bölmesine karbonat koyarak boşta çalıştırmayı deneyin. Bu işlem sırasında bir bardak içine sirke koyup makinenize dökülmeyecek bir şekilde yerleştirebilirsiniz.
 • Eğer yaşadığınız bölgedeki sular sert ise bulaşık makineniniz için kireç çözücü kullanmayı düşünmelisiniz.
 • Makinenizin filtreleri yağlanmışsa fırça yardımıyla su ile temizleyin. Daha sonra ise düzgün bir şekilde taktığınızdan emin olun.
 • Makinenizin çıkarılabilir bölmelerini de çıkarıp yıkayabilirsiniz. Bunların başında gelen çatal kaşık koyduğunuz bölmeyi sıcak suyla sabunlu suyla yıkamayı düşünebilirsiniz. Sorununuz devam ediyorsa Teknik servis için…

Çamaşır makinemi kapadıktan sonra bir daha çalışmadı

 • Çamaşır makinesinin elektrik ile olan bağlantısını kontrol etmelisiniz gerekiyorsa başka bir prizde kontrol etmeye çalışın ekranın yanında, arkasında veya altına gizlenmiş bir aç kapa anahtarı olabilir kontrol ediniz, yinede çalışmıyor ise cihaz arıza yapmış demektir ve bir teknik servisten yardım isteyebilirsiniz. Teknik servis için…

Kurutma işlemi uzun sürüyor.

 • Lif filtresinin gözenekleri tıkanmış olabilir. Filtreyi ılık suyla yıkayın.
 • Filtre çekmecesi tıkanmış olabilir. Filtre çekmecesindeki sünger ve filtre bezini temizleyin.
 • Makinenin önündeki havalandırma ızgaraları kapalı olabilir. Havalandırma ızgaralarının önünde havalandırmayı engelleyen eşya varsa kaldırın.
 • Makinenin kurulduğu alan çok küçük olduğu için havalandırma yetersiz olabilir. Oda sıcaklığının çok yükselmemesi için kapı veya pencereleri açın arıza devam ediyorsa Teknik servis için…


Kemalpaşa Beyaz Eşya Tamir Servis Bedelleri…

 • TV ARIZA TESPİT BEDELİ

  Arızalı ürününüzün arıza tespit bedeli Atölyemize getirmeniz durumunda ücretsizdir.

  ÜCRETSİZ

 • SERVİS ÜCRETİ

  Arızalı ürününüzü evinizden teslim alıp evinize tekrar teslim etme servis bedeli.

  50 ₺

Not: Fiyatlarımız bilgilendirme amaçlıdır kesin fiyat yapılan inceleme sonucu verilir. Ödemem ve detaylı bilgi için…


TAMİRİ MÜMKÜN OLMAYAN BEYAZ EŞYALARINIZI GERİ DÖNÜŞÜME KAZANDIRIYORUZ

Çamaşır, Bulaşık, Buzdolabı, Kurutma Beyaz eşyalarınızı Geri Dönüşüme Kazandırıyoruz. Tamir maliyeti yüksek, değişime uygun olmayan çamaşır, bulaşık, buzdolabı, kurutma geri dönüşüm merkezimizde yeniden Türkiye ekonomisine kazandırıyoruz.  Bozuk çalışmayan arızalı beyaz eşyalarınızı geri dönüşüm merkezimize ulaştıktan sonra makul bir ödeme tarafınıza yapılmaktadır.

Kemalpaşa’de hizmet veren firmamız Kemalpaşa ve yakın bölgesindeki arızalı bozuk çalışmayan beyaz eşya servis araçlarımız sayesinde ev ofis ve şirketlerinizden alımlarını gerçekleştirmektedir…

Bu gönderiyi paylaş

Call Now ButtonBizi Arayın...
WhatsApp chat