Soğukkuyu Klima Servisi

Soğukkuyu Klima Tamir Servisi


Soğukkuyu Klima servisi, genişleyen servis ağı ile bir çok yerde hizmet vermekte. Konusunda Yetkili Servis Merkezi olarak tüm Klima ürünlerinizin SPLİT KLİMA, İNVERTER KLİMA, ON OFF KLİMA, TAVAN KLİMA, KASET TİPİ KLİMA, SALON TİPİ KLİMA, VRF KLİMA, MULTİ KLİMA, PENCERE TİPİ KLİMA YER TAVAN TİPİ, ve Klima markaları Daikin, Mitsubishi, Bosch, Lg, Arçelik, Beko, Toshib, Samsung, Demirdöküm, Hitachi, Vestel, ve diğer markalara özel servis olarak bakım, onarım, tamir, yedek parça, ve montaj hizmeti vermekteyiz. Şirket numaralarımızdan haftanın 7 günü 24 bizlere ulaşabilirsiniz saat 08:00 – 20:00 saatleri arasında doğrudan Müşteri Hizmetleri veya Çağrı Merkezi çalışanlarımız ile görüşerek bu saatler dışında sistemimize mesajınızı bırakarak bizlere ulaşabilir veya web sayfamız iletişim bölümü üzerinden servis talep formunu doldurabilirsiniz.Müşterilerimiz İşimizin Bir Parçası Değil, İşimizin ta Kendisidir

 1. Müşterilerimize her koşulda modern hizmet, üstün teknoloji ekipmanları ve kaliteliyi bir arada sunmak için çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz.
 2. Müşterilerimizin uygun fiyat, cazip ödeme imkânlarıyla cebini de düşünmekteyiz.
 3. Beklenti ve ihtiyaçlarınızı doğru bir şekilde analiz edip kusursuz hizmet veriyoruz.
 4. Teknik personelimiz eğitim sahibi, sertifikalı ve alanında tecrübeli bireylerdir.
 5. Özel servisimiz donanımlı geniş araç filosu ile yılların kazandırdığı tecrübe ve başarıyı bütünleştirerek, gerçekleştirilen bütün hizmetlerde garanti sağlamaktadır.
 6.  Bütün yedek parça ve aksesuarlarımız orijinal olup stoklarımızda yeterli düzeyde bulunmaktadır ve garantilidir.
 7.  Müşterilerimizin acil durumlarında da yanında olmak adına her daim nöbetçi servis elemanlarımıza ulaşabilirsiniz.
 8. Bizim için önemli olan sadece hizmet vermenin dışında kullanıcılarına bilgi aktarmaktır. Bu sebeple cihazlarınız hakkında teknik destek almak için bizlere gün içerisinde istediğiniz saat diliminde ulaşabilir, merak ettiğiniz konularda sorularınızı iletebilirsiniz.

Klimalarda Oluşabilecek Bazı Arızalar.

Klima Çalışmıyor?

 • Klimaya enerji gelmiyor olabilir, klimanın şebekeye bağlandığı prizde veya bu hatta gerilim kontrolü yapılır .

Klimanın Fan Motoru Çalışıyor; Ne Soğutuyor Ne De Isıtıyor?

  • Termostat arızalı veya bağlantısı yanlış olabilir termostat kontrol edilir. Arızalı ise değiştirilir. Yanlış bağlantı varsa düzeltilir.
  • Kompresör termiği arızalı olabilir, kompresör termiği kontrol edilir. Akım geçmiyorsa termik yenisi ile değiştirilir.
  • Kompresör rölesi arızalı olabilir, röle kontrol edilir. Kontaklar yapışmış veya akım geçirmiyorsa röle değiştirilir.
  • Kompresör daimi veya ilk kalkınma kondansatörü arızalı olabilir, daimi ve kalkınma kondansatörü kontrol edilir. Arızalı ise değiştirilir.
  • Kompresör arızalı olabilir, kompresör sargı uçları kontrol edilir. Kompresör arızalı ise değiştirilir. Sisteme gaz verilir.

  . Sorununuz devam ediyorsa Teknik servis için…

Klima Kompresörü Kalkış Yapmıyor, Termik Attırıyor

  • Daimi veya ilk kalkınma kondansatörleri arızalı olabilir, kondansatörler kontrol edilir. Arızalı olan varsa değiştirilir.
  • Röle arızalı olabilir, röle kontrol edilir. Arızalı ise değiştirilir.
  •  Şebeke gerilimi 180 volttan düşük olabilir, şebeke gerilimi kontrol edilir. 180 volttan düşükse gerilimin yükselmesi beklenir veya gerilim regülatörü kullanılır.
  • Sisteme fazla gaz verilmiş olabilir, sistemde fazla gaz varsa fazlalık boşaltılır.
  •  Gaz dengeleme zamanı dolmamış olabilir, gaz dengeleme zamanı dolana kadar kompresörün enerjisi kesilir. Sonra enerji verilerek kompresörün çalışıp çalışmadığına bakılır.
  • Kompresör arızalı olabilir, kompresör sargı uçları kontrol edilir. Arızalı ise kompresör değiştirilir. Sisteme gaz verilir.

  Teknik servisten yardım isteyebilirsiniz. Teknik servis için…

Klima Sigorta Attırıyor.

  • Besleme kablosunda kısa devre olabilir, besleme kablosu kontrol edilir. Kısa devre varsa kablo değiştirilir.
  • Akım taşıyan kablolar bağlantı yerlerinden çıkmış veya arızalı olabilir, akım taşıyan kablolar kontrol edilir. Çıkmış uç yerine takılır. Kısa devre olan kablolar değiştirilir.
  • Fan motoru sargılarında kısa devre olabilir, fan motoru kontrol edilir. Arızalı veya gövdeye kaçak varsa fan motoru değiştirilir.
  • Ekovat sargılarında kısa devre olabilir, ekovat kontrol edilir, kompresörde kısa devre varsa değiştirilir. Sisteme gaz verilir.

  Arıza devam ediyorsa Teknik servis için…Soğukkuyu Klima Tamir Servis Bedelleri…

 • TV ARIZA TESPİT BEDELİ

  Arızalı ürününüzün arıza tespit bedeli Atölyemize getirmeniz durumunda ücretsizdir.

  ÜCRETSİZ

 • SERVİS ÜCRETİ

  Arızalı ürününüzü evinizden teslim alıp evinize tekrar teslim etme servis bedeli.

  50 ₺

 • KLİMA BAKIM ÜCRETİ

  Genel bakım, kontrol, temizlik, işlemleri için alınan bakım ücreti.

  75 ₺

Not: Fiyatlarımız bilgilendirme amaçlıdır kesin fiyat yapılan inceleme sonucu verilir. Ödeme ve detaylı bilgi için…


TAMİRİ MÜMKÜN OLMAYAN TAMİR MALİYETİ YÜKSEN OLAN KLİMA GERİ DÖNÜŞÜME KAZANDIRIYORUZ

Split, İnverter, Salon, Vrf, Multi, Tavan, Kaset, Klimalarınızı Geri Dönüşüme Kazandırıyoruz. Tamir maliyeti yüksek, değişime uygun olmayan split, inverter, salon, vrf, multi, tavan, kaset, geri dönüşüm merkezimizde yeniden Türkiye ekonomisine kazandırıyoruz.  Bozuk çalışmayan arızalı klimalarınızı geri dönüşüm merkezimize ulaştıktan sonra makul bir ödeme tarafınıza yapılmaktadır.

Soğukkuyu’de hizmet veren firmamız Soğukkuyu ve yakın bölgesindeki arızalı bozuk çalışmayan klima servisi araçlarımız sayesinde ev ofis ve şirketlerinizden alımlarını gerçekleştirmektedir…

Bu gönderiyi paylaş

Call Now ButtonBizi Arayın...
WhatsApp chat