Televizyon Servisi

Hizmet verdiğimiz televizyon ürünleri

Televizyon
Led
Lcd
Plazma
Qled

Tamir Servisi

TELEVİZYON MARKALARI

TELEVİZYON
SERVİS BÖLGELERİ

TELEVİZYON
HİZMETLERİMİZ

TELEVİZYON
BİLGİ

TELEVİZYON
TEKNİK DESTEK

TELEVİZYON
YEDEK PARÇA

İzmir En Büyük Teknik Servisi Servis ekiplerimiz İZMİR’in her yerine televizyon hizmet vermektedir. Ürünlerinize kaliteden ödün vermeden uygun fiyat garantisi ile arıza, arıza tespiti, bakım, onarım, tamir v.b bir çok hizmetimizden faydalanmak isterseniz

Hizmet verdiğimiz televizyon markaları

Televizyon Servis Bölgelerimiz

İ

İzmir’in En kapsamlı Televizyon Teknik Servisi olan Yıldırım Teknik geniş profesyonel ekiplerimiz ve kaliteli hizmeti sayesinde kısa sürede sonuç almakta bunun sayesinde servis ağını genişleterek ege bölgesinin tüm ilçelerine hizmet sunmaktadır.

Televizyon servis hizmeti verdiğimiz bazı ilçeler;
İzmir, Balçova, Bayraklı, Bornova, Buca, Çeşme, Çiğli, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karaburun, Karşıyaka, Kemalpaşa, Konak, Menderes, Melemen, Narlıdere, Urla, Torbalı gibi birçok semte hizmet vermekteyiz.

Image
Menemen Televizyon Servisi
Menderes Televizyon Servisi
Karaburun Televizyon Servisi
Urla Televizyon servisi
Çeşme Televizyon Servisi
Seferihisar Televizyon Servisi
Manisa Televizyon Servisi
Torbalı Televizyon Servisi
Turgutlu televizyon Servisi
İzmir Televizyon Servisi
Kemalpaşa Televizyon Servisi
0
6

İL

0
74

İLCE

0
4793

semt

Televizyon Hizmetlerimiz

Markalar

Her ne marka olursa olsun veya model televizyon tamiri bizim işimiz…

Hizmetlerimiz

Televizyonda hizmet verdiğimiz alanlar; Panel Tamiri,  Aydınlatma, Ana Kart, Besleme Tamiri, ve televizyonda oluşabilecek diğer arızalar

Acil Teknik Servis

Çağrılarınıza en kısa sürede dönüş yaparak zamanın sizin için ne kadar değerli olduğunu unutmuyoruz.

Bilgi

Televizyon hakkında teknik bilgi ve dökümanlar site içi linkleri tıklayarak sizi ilgilendiren bölüme ulaşabilirsiniz.

Uygun Fiyat Garantisi

Arızalı olan ürünlerinizi maliyeti düşük ve ekonomik fiyatları tamiratını yapıp kredi kartına taksit kolaylığı sağlıyoruz…

Online Satış

Online Satış Sitelerimizden ihtiyacınız olan Yedek Parça Aksesuar ve benzeri ürünleri servis güvencesiyle satın alabilirsiniz…

Televizyon Servisi Olarak
Bizi Daha İyi Değerlendirmek İçin

Anketlerimiz

96%
Tamir Başarı Oranımız
Televizyon tamir onarım ve yedek parça stok ve arıza çözüm oranlarımız en yüksek oranda başarıya sahiptir
57%
Kurumsal Hizmetlerimiz
Yenilikçi ve öncü olan firmamız kurumsal firmalar ve meslektaşlarımıza verdiğimiz destek ve yardımlar hiç de azımsanacak kadar küçük değildir.
92%
Hizmet Verdiğimiz Markalar
Hizmet verdiğimiz televizyon markaları ve model en geniş yelpazeye sahip olmaktan gurur ve mutluluk duymaktayız.
75%
Son Kullanıcı Hizmetlerimiz
Müşteri portföyümüz son kullanıcı olarak tanımladığımız siz değerli müşterilerimizdir sizlere hizmet vermekten mutluluk duymaktayız.
Daha Fazlası İçin

Televizyon arızaları!


Televizyon elektrik ile olan bağlantısını kontrol etmelisiniz gerekiyorsa başka bir prizde kontrol etmeye çalışın ekranın yanında, arkasında veya altına gizlenmiş bir aç kapa anahtarı olabilir kontrol ediniz, yinede çalışmıyor ise cihaz arıza yapmış demektir ve bir teknik servisten yardım isteyebilirsiniz.

Bu arızanın sebeplerinin başında en sık rastladığımız şey power kontrol ünitesinin çıkış katındaki elektrolitik kondasatörlerin değer kaybetmelerinden ileri gelmesidir. Ve böyle bir durumla karşılaştığınızda size önerimiz cihazınızı daha fazla zorlamadan servisten yardım almanızdır, Eğer bu şekilde kullanmaya devam ederseniz ana karta(mainboard) zarar verme ihtimali yükselir ve arızanın giderilmesi çok daha maliyetli olabilir.

Cisim çarpmasından etkilenen modeller lcd ve led lerdir ekranları likid kristal oldukları için çok hassastırlar ve en ufak darbelerde bile kırılabilir veya çatlayabilirler, plazma ekranlarının önünde ise ekstra bir cam koruyucu mevcuttur ve camın kırılma olasılığı lcd ve ledlerin ekranlarına göre çok daha sağlamdır. Ekranı zarar görmüş cihazı tamir ettirmek çoğu zaman yeni bir televizyonun maliyeti ile aynı hatta dahada yüksek maliyetlere çıkabilmektedir. Bu yüzden bu durumda bir cihazınız var ise geri dönüşüm merkezimize gönderip  yenisini almanız sizin için daha iyi olacaktır.

Lcd, led, tüplü, projeksiyon, plazma tümünde meydana gelebilecek sorunlardan bir tanesidir bu arıza lcd lerde meydana geldiğinde t-con kart yada panel yani ekranın kendisinden yapma olasılığı yarı yarıyadır t-con kart arızası ise tamiri mümkündür ancak panelden kaynaklanıyorsa maliyeti yüksek olacağından yenisinin alınması daha iyi bir seçim olacaktır, Led modeller içinde yukarıda yazdıklarımız aynen geçerlidir, Plazmalarda ise durum biraz daha farklıdır sık rastladığımız arızalardan bir tanesidir, arıza genellikle y-sus adıyla geçen karttan kaynaklanmaktadır ve kartın yenisi ile değişmesi ile arızanın çözümüne ulaşmış oluyoruz, plazmalara bu arızayı verdiren bir diğer kart ise bufer kartıdır bu kart genelde iki parçadan oluşur biri üst diğeride alt ve arıza yapan kart yenisi ile değiştirildikten sonra sorun ortadan kalkar.

Eğer bir süre çalışıp kapanıyor ise öncelikle menüden özelikler kısmına girip kapanma saati ayarlarının açık yada kapalı olduğunu kontrol etmelisiniz eğer açık konumda ise kapalı konuma getiriniz, Sorun buradan kaynaklanmıyorsa devrelerinden bir tanesi aşırı ısınıyor ve daha fazla zarar görmemesi için otomatik olarak kendini kapatıyordur, böyle bir durumda servis çağırmanız yerinde olacaktır.

Ekranda yatay çizgiler meydana gelmesi televizyonunuzun crt yani tüplü modellerden ise vertikal dikey saptırma katından kaynaklanan bir arızadır, plazma model bir cihaz ise bufer katındandır düşük bir ihtimalde olsa ekrandan da yapabilir, lcd veya led ise ctrl kartı veya ekranın kendisinden kaynaklanıyordur, bu tip bir arızanın giderilmesi tüm modellerde ortalama bir tamir maliyeti çıkaracaktır.

Bu arıza en çok lcd’lerde meydana gelmektedir nedeni panel aydınlatmasını sağlayan floresanlara güç üreten invertör devresinin aşırı baskıya maruz kalıp invertör trafolarından birinin bozulmasından kaynaklanmaktadır, yada floresan lambalarından bir tanesinin yanmasıdır, tamiri mümkün ve bu tarz arızalar için yedek parça stokumuz mevcuttur.

Ekranın yüzeyinde oluşan çiziklere herhangi bir müdahalede bulunmamız söz konusu değildir, eğer çok rahatsız edici değilse ise bu şekilde kullanmanızı tavsiye ederiz aksi durumda çok maliyetli bir iş olup ekranın tamamıyla yenilenmesi gerekmektedir.

Televizyon Tamir ve Servis Ücretleri

Tv Arıza Tespit Ücretleri
Televizyon Arıza Tespit Bedeli
Ücretsiz.
Led Led Televizyon Servis Bedeli
Televizyon Servis Ücreti 50 TL.
32″ – 39″ Televizyon Tamir Ücretleri
82 / 100 Ekran Televizyon İşçilik 100 TL.
40″ – 42″ Televizyon Tamir Ücretleri
102 / 106 Ekran Televizyon İşçilik 175 TL.
50″ – 55″ Tv Tamir Ücretleri
125 / 138 Ekran Televizyon İşçilik 300 Tl.
60″ – 65″ Tv Tamir Ücretleri
150 / 162 Ekran Televizyon İşçilik 400 Tl.
Yol ve Km Bedeli
Şehir Dışı Km Bedeli 0,45 Kr
Şehir Dışı Televizyon Ücretsiz Gönderi Kodu
Yurtiçi Kargo Gönderi KOD: 250525045
Daha Fazlası İçin

Televizyon Tamir Süreci

11

Arıza Tespiti

Televizyonun incelenerek
arıza tespiti yapılır.

22

Bilgilendirme

Televizyonun arızalı parça
maliyet onayı sunulur.

33

Tamir Test

Televizyonun parça değişimi
kontrol ve testi yapılır.

44

Teslimat

Tv paketleme ve teslimat
işlemi gerçekleşir.

Televizyon Tamiri Bir Zanaattır

Hizmet etmek büyük bir zanaattır ve siz değerli müşterilerimize
en iyi hizmeti vermenin çabası ve gayreti içindeyiz.

Bu gönderiyi paylaş

Call Now ButtonBizi Arayın...
WhatsApp chat